top of page

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

İade Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürün(ler)i fatura tarihinden itibaren 14(ondört) gün için iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün/ürünlerin orijinal koli, ambalaj ve paketi bozulmamış olmalıdır. Ambalajı veya kutusu olmayan veya bozulmuş ürün(ler) kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin son kullanım tarihi geçmesi halinde iadeniz kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini ve diğer belgeleri göndermelisiniz. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örneğin; kullanılmış ürün/ürünler, kapağı veya koruyucu önlemleri açılmış ürün/ürünler, tek kullanımlık ürünler) iadesi mümkün değildir. Kozmetik, gıda, besin, besin takviyeleri, alt giyim, ayakkabı, çorap, eldiven, el bandajı ve sağlıksal ürün/ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün tüzel kişilik adına fatura edilmiş ise ilgili kurum/kuruluş tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

www.muaythaistudio.com üzerinden satın alınmış olan eğitim programları, tek ders programları, deneme dersleri gibi hizmetlerin iadesi yapılmamaktadır.

Ürün İade Adresi:

Bomonti Muay Thai Spor Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi
Cumhuriyet Mahallesi Nehir Sokak Gündüz İş Merkezi No:3/2 Şişli/İstanbul

(Ürünü iade etmek için kargoya vermeden önce iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak gönderim için kargo şirketi bilgilerini almanız gerekmektedir. Bomonti Muay Thai Spor Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ticaret Limited Şirketi tarafından yazılı olarak belirtilmiş kargo şirketi dışında gelen iade kargoları kabul edilmemektedir.)

Teslimat Şartları

Ürünlerimiz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin banka kartı, kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Teslimat Süresi

İnternet sitemiz www.muaythaistudio.com üzerinden sipariş vermiş alıcı kişilerin belirttiği adrese ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin çalışma koşullarına bağlı olarak değişmektedir.

Teslimat Sırasında İbraz Edilmesi Gereken Belgeler

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlişkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usuk ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden alırken nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

bottom of page