top of page

TÜRKİYE'NİN İLK MUAY THAI OKULU

Türkiye'nin İlk
Muay Thai Okulu

#1

15 Yıldan 

Fazla Tecrübe

15+

10.000+

10.000'den Fazla

Öğrenci

Muay-Thai-Studio.jpg

Yolculuğumuz, Bir Mükemmellik Mirasıdır...

Muay Thai Studio, kadim Muay Thai sanatına duyulan tutkudan ve dövüş sanatları aracılığıyla fiziksel ve zihinsel esenliğe adanmış bir topluluk geliştirme vizyonundan doğdu. Kuruluşumuzdan bu yana, Türkiye'nin dört bir yanındaki bireylerin yaşamlarını zenginleştiren dinamik ve otantik bir Muay Thai deneyimi sunmaya kararlıyız.

Muay Thai Bir Yaşam Biçimidir

2012 yılında Muay Thai Studio, Türkiye'deki ilk Muay Thai okulu olarak bir ilke imza attı. Bu cesur girişim, geleneksel bir sanat formunu yeni bir kitleye tanıtmayı, kültürel sınırları aşmayı ve disiplinin fiziksel ve felsefi yönleri için derin bir takdir geliştirmeyi amaçladı.

SADECE İLK DEĞİL
En İyi MUAY THAI Okulu
Olmamızın Birçok Nedeni Var!

Muay Thai'nin gücünü, zarafetini ve geleneğini deneyimlemeye davet ediyoruz.

Profesyonel Dövüşçü Eğitmenler

Muay Thai Studio'da üyelerimize en iyisini sunmaya inanıyoruz. Bu nedenle eğitmen ekibimiz, kendi alanlarının zirvesinde yer alan deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz sadece birer antrenör değil; kendilerini her bireyin tam potansiyelini ortaya çıkarmaya adamış akıl hocalarıdır.

Kapsayıcı Topluluk

Hayatın her kesiminden bireylerin öğrenmek, büyümek ve birbirlerini desteklemek için bir araya geldiği çeşitli ve kapsayıcı bir topluluğu teşvik etmekten gurur duyuyoruz.

Özgünlüğe Bağlılık ve 

Son Teknoloji Tesisler

Muay Thai Studio, eğitim programlarımızın her alanında özgünlüğünü koruyarak Muay Thai'nin köklerine sadık kalır. Bununla birlikte tüm üyelerimize muhteşem bir deneyim sunmak için antrenman tesislerimiz en iyi olanaklar ile donatılmış ve sporcuların mükemmelleşmesi için en uygun ortam oluşturulmuştur

Bütünsel Yaklaşım

Fiziksel eğitimin ötesinde, Muay Thai'nin zihinsel ve ruhsal yönlerini vurgulayarak genel refahı ve kişisel gelişimi teşvik ediyoruz.

Muay-Thai-Studio-Cem-Bostancı.jpg

KURUCUMUZ

CEM BOSTANCI

MT STUDIO ‘nun kurucusu Cem Bostancı 31 Temmuz 1976 İstanbul doğumludur.

Spor hayatına ilk olarak 1983 yılında Judo branşıyla başlamıştır. 1992 yılında ise ilk olarak Thai Boxing ile tanışmıştır ve Çeşitli özel müsabakalarda dövüşmüştür. 2006 yılında ilk olarak Muay Thai Federasyonu kurulduktan sonra Resmi müsabakalarda dövüşmeye başlamış olup 86kg büyük erkeklerde ‘istanbul Şampiyonu’olmuştur.

2006 yılından itibaren Profesyonel Muay Thai müsabakalarında dövüşmeye başlamış olup 2015 yılında en son Profesyonel Muay Thai branşında 86kg ‘4th Martial Arts Festival’ Veteranlar Dünya Şampiyonu olmuştur.

Cem Bostancı ‘Muay Thai’ öğretmeye 2008 yılında başlamıştır ve 2012 yılı Aralık ayında MT STUDIO adındaki özel ders stüdyosunu Kadıköy’de, Haziran 2015’te Şişli’de, Ocak 2017 Ocak’de ise Bostancı ClubSporium’da açmıştır.

2013 yılında Türkiye Muay Thai Federasyonu’ nda Eğitim Kurulu Üyesi olup 12nci KHAN 2nci Kademe Antrenör olmuştur. Aralık 2017’de ise 13üncü KHAN 3. Kademe ve Milli Takım Antrenörü olmuştur.

Günümüzde Muay Thai Boxing en sert tekniklere sahip bir dövüş stiliyken, bu sporu maksimum emniyet tedbirleri ve koruma ekipmanlarıyla yüksek tempolu bir salon sporu haline getirebilmiştir.

MUAY THAI STUDIO AİLESİNE KATILIN

İster kendinizi savunmayı öğrenmek, ister kondisyonunuzu artırmak, ister dönüştürücü bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkmak isteyin, Muay Thai Studio sizi gelişen topluluğumuzun bir parçası olmaya davet ediyor. Gelin, Muay Thai'nin gücünü, zarafetini ve geleneğini bizimle birlikte deneyimleyin. Mükemmelliğin gelenekle buluştuğu Muay Thai Studio'da potansiyelinizi açığa çıkarın.

BİZE ULAŞIN

Şube Seçiniz

Teşekkür ederiz. Kayıt başvurunuz alınmıştır. En kısa sürede size ulaşıyor olacağız.

bottom of page